+420 799 118 314 [email protected]

Farby na tvár

Ste pripravení na dokonalý párty look s našimi farbami na tvár? Naša kategória farby na tvár ponúka širokú škálu farieb, ktoré sú ľahko aplikovateľné a dlhovo držia. Či už sa pripravujete na karneval, detskú párty alebo tematickú oslavu, naše produkty z kolekcie farby na tvár vám pomôžu vytvoriť nezabudnuteľné a kreatívne vzory.

Naše farby na tvárbezpečné pre pokožku a ľahko sa zmývajú, takže aj po najdivokejšej párty si môžete byť istí, že sa vaše dieťa vráti do normálu bez akýchkoľvek ťažkostí. S našimi netoxickými farbami sa nemusíte obávať žiadnych nežiaducich reakcií, a pri aplikácii si užijete proces rovnako ako finálny výsledok. Ak hľadáte inšpiráciu, naše návody vám ukážu rôzne techniky a nápady na vytvorenie dokonalého looku.

Radi by sme vám predstavili aj naše sety na maľovanie na tvár, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete pre jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Tieto sety zahŕňajú farby, štetce, šablónky a dokonca aj návody na použitie. Objednajte si naše farby na tvár ešte dnes a pripravte sa na nezabudnuteľné oslavy plné farieb a radosti!

Všetky produkty

Na sklade
12,90 €
U vás 29. 7.
5,90 €
U vás 29. 7.
13,90 €
U vás 29. 7.
10,50 €
U vás 2. 8.
15,90 €