+420 799 118 314 [email protected]

Kočíky

Predstavte si svieži vzduch a radosť vašej malej princeznej, keď tlačí svoj nový kočík pre bábiky na čerstvom vzduchu. Naše kvalitné kočíky pre bábiky sú navrhnuté s ohľadom na detaily, čím poskytujú maximálne pohodlie a bezpečnosť pre malých spoločníkov vašich detí. Každý kočík v našej ponuke je vyrobený z trvanlivých materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť.

Vyberte si z nášho sortimentu a doprajte svojim deťom hravé zážitky s našimi kočíkmi pre bábiky. Naše výrobky sa môžu pochváliť ergonomickým dizajnom, ktorý uľahčuje ovládanie a tlačenie. Okrem toho sme si istí, že vaše deti budú nadšené z možnosti prispôsobiť si svoje kočíky podľa vlastných predstáv, vďaka čomu budú ešte viac milovať čas strávený v hre.

Prechádzkami vo veľkom štýle! Naše kočíky pre bábiky zahŕňajú aj doplňky pre bábätká, ktoré zvyšujú autentickosť a zábavu hry. S našimi farebnými a pestro zdobenými modelmi sa budú vaše deti cítiť ako skutočné mamičky. Investujte do kvality a radosti svojich detí s našimi kočíkmi pre bábiky, ktoré sú vybavené všetkými dôležitými prvkami pre dokonalé hračkárske dobrodružstvá.

Všetky produkty

Na sklade
15,50 €
U vás 22. 7.
41,90 €
U vás 22. 7.
64,50 €
U vás 22. 7.
74,50 €