+420 799 118 314 [email protected]

Super Mario

Objavte magický svet Super Maria s našou jedinečnou kolekciou LEGO stavebníc! Doprajte si nezabudnuteľné chvíle plné zábavy a dobrodružstva vďaka týmto kvalitným a interaktívnym stavebniciam. Prežite znova svoje obľúbené momenty z hier Super Mario a zapojte sa do výstavby ikonických levelov s princeznou Peach a zlomyseľným Bowserom.

Naša ponuka zahŕňa široký výber LEGO Super Mario stavebníc, ktoré sú ideálne pre všetky vekové kategórie. Využite príležitosť a získajte detaľne prepracované LEGO sety, ktoré nielenže upútajú pozornosť, ale tiež podporujú kreativitu a jemnú motoriku detí. Užite si hodiny stavby a hrajte sa s celou rodinou, pričom sa prenesiete do sveta plného fantázie a vzrušenia.

Chcete postaviť vlastné kráľovstvo húb alebo získať nový power-up pre Maria? Vyberte si z našej rozsiahléj ponuky stavebníc, ktoré obsahujú ikonické postavy, vozidlá a scenérie z obľúbených hier. Každý set je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny zážitok z hry a zároveň bol ľahko kombinovateľný s ostatnými LEGO stavebnicami. Staňte sa majstrom stavbárom a vytvorte si vlastný Super Mario svet plný prekvapení a radosti.

Všetky produkty

U vás 1. 8.
14,90 €
U vás 1. 8.
14,90 €
U vás 1. 8.
124,00 €